Головна Мода Новий Ікстрім. Новий BMW X3 на Закарпатті
Новий Ікстрім. Новий BMW X3 на Закарпатті
Новий Ікстрім. Новий BMW X3 на Закарпатті

23 лютого офіційний дилер BMW-Ідеал М, представив публіці абсолютно новий BMW X3.

Цей автомобіль з першого погляду дарує абсолютно однозначні емоції. Це потужний, стильний, молодий жеребець, приборкати якого – виклик для кожного. Він вражає своїм атлетичним виглядом. Завдяки напівавтономному керуванню та інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive він пропонує найвищий рівень комфорту як на дорозі, так і за її межами. Яскравий дизайн BMW X3 по-новому інтерпретує впевненість і незалежність на дорозі. Гармонійні пропорції та потужні контури складаються в солідний і представницький зовнішній вигляд, що також знаходить своє продовження і в новому ексклюзивному оформленні інтер'єру.

Знайомство з новим автомобілем пройшло в статиці, та наступного дня у динаміці. Дилерський центр BMW-Ідеал М представив увазі гостей два BMW Х3. При вході в дилерський центр гостей чекала зона барбекю, модні сети від Tj, протягом дня охочі мали змогу продегуствувати елітну алкогольну продукцію з європейських країн, які представив винний бутік Wine to Wine, який знаходится на Слов'янській Набережній.

Гості брали участь у розіграші приємних подарунків від партнерів.


Партнери заходу:

  • AXA Страхування / АХА-Страхування. Лідер автострахування в Україні
  • Санаторний комплекс "Деренівська Купіль"
  • Винний Бутік Wine to Wine / Wine to Wine
  • Хуст Viper Gym / ViperGym – мережа оздоровчих фітнес-центрів
  • Природна мінеральна вода "Крайна" / "Закарпатська Крайна". Вода, яку хочеться пити

На правах реклами

1 березня 2018, чт, 19:17     0 1511

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити