Головна Новини Книжку "Фіномшаг по-севлюшськи" представлять на "Книжковому Арсеналі"
Книжку "Фіномшаг по-севлюшськи" представлять на "Книжковому Арсеналі"
Книжку "Фіномшаг по-севлюшськи" представлять на "Книжковому Арсеналі"

Знайти її можна буде з 22 по 26 квітня у рамках проекту "Незалежні видавці: книжки поза мейнстрімом". А 26 квітня о 12.00 спілкуватися з читачами будуть автори.

Смачну книгу про кухню Виноградівщини Ольга Тіводор презентувала у липні 2013 року. Перший тираж кулінарної книги розійшовся доволі швидко. Його хотіли мати не лише туристи, а й місцеві, адже кращого подарунку друзям годі й вигадати.

Книга розділена на три розділи: "Левеші", "Основноє їдіння" та "Шетимені". Головні герої книжки місцеві пам’ятники-фонтани, яких звуть тут Мішко-бачі і Сільвіка. 

Текст, ілюстрація, верстка та дизайн книги – Ольга Тіводор, збір матеріалу – Святослав Гал та Михайло Нодь, художні редактори – Юрій Крукевич та Михайло Царик, літературний редактор – Михайло Чухран.

До слова, саме Ольга та Роберт Тіводори є організаторами та засновниками одного з найвідоміших молодіжних фестивалів Закарпаття – "Креденц".

Varosh

20 квітня 2015, пн, 21:36     0 4726

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити