Головна Новини Вакансія тижня: PHP-програміст в Ужгороді та Мукачеві
Вакансія тижня: PHP-програміст в Ужгороді та Мукачеві
Вакансія тижня: PHP-програміст в Ужгороді та Мукачеві

Для роботи з новими проектами компанія TranSoftGroup відкрила нову вакансію.

Необхідні навики роботи з:

  • PHP з використанням ООП і Zend Framework.
  • Javascript.
  • HTML5, CSS.
  • MySQL.
  • GIT.

Буде перевагою:

  • Досвід роботи з Magento.

— Ми пропонуємо роботу з топовими e-commerce-гравцями українського ринку; як українські, так і іноземні проекти; постійний розвиток; роботу в молодому, активному та міцному колективі; оплачувані відпустки і лікарняні; якісний кейтерінг (обіди, кава, чай); працівників з Ужгорода, доставляємо на роботу на службових автомобілях, — кажуть у компанії.

Надіслати резюме можна на електронну скриньку personal@transoftgroup.com


TranSoftGroup — це команда, в якій працює понад 90 висококваліфікованих спеціалістів. Більше 15 років компанія успішно реалізовуємо проекти різного рівня складності в галузі ІТ. Працює з українськими, угорськими та американськими компаніями. Є одним з лідерів в Україні з розробки інтернет-магазинів на платформі Magento.

Основні напрямки роботи: розробка сайтів для електронної комерції; розробка сайтів під потреби клієнта; тестування програмного забезпечення; автоматизація бізнесу.

Адреса офісу: Закарпатська область, м. Мукачево. вул. Пряшівська-бічна, 8.

30 березня 2017, чт, 9:48     0 3058

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити