Головна Події Спорт Core Flow Yoga в Ужгороді
Core Flow Yoga в Ужгороді
Core Flow Yoga в Ужгороді
Дата:
25 лютого 2018
Час:
11:00 - 18:00
Місце:
Ужгород, BodyZone, ул. Новака, 16

– Інтегруйте все тіло, зміцнюючи м'язи глибокого Ядра (Core); забезпечуючи безпечний і ефективний рух навіть при великих навантаженнях, що важливо для запобігання травм. Core Flow Yoga один з найбільш популярних напрямків в йозі/фітнес індустрії. Це синтез кількох напрямків – динамічної йоги, функціонального руху, фітнесу, який дозволив прибрати деякі недоліки з кожного з них, зробив процес трансформації тіла більш помітним і швидким, – кажуть організатори події.

#Core (ядро) – це центр м'язової активності всього тіла. І його добре розвинені і узгоджено працюючі складові – гарантія загальної сили, витривалості, рухливості і спритності. Ну і, звісно, міцного здоров'я.

М'язи кора – це найважливіші м'язи середини тіла: косі м'язи, прямий м'яз живота, сідничні м'язи, розгиначі спини, біцепси стегон, безліч інших м'язів, прилеглих до тазових кісток і стегон.


Ведучий семінару: Богдан Кожухарик – засновник Yogalife Fest, YLF studio в Чернівцях, викладач з 12-річним досвідом практики.


В програмі семінару:

  • опорно-рухова модель людини на рівні роботи скелетної мускулатури;
  • принципи внутрішнього вирівнювання;
  • освоєння необхідних в практиці закономірностей і відбудовування асан на їх основі;
  • питання травмонебезпеки.

2 мастер-класи для всіх рівнів підготовки – від починаючих до практикуючих инструкторів. Для всіх охочих, для тих, хто тренується і хоче, щоб тренування вийшли на якісно новий рівень.

Розклад семінару:

  • 25 лютого 11.00-13.00 і 16.00-18.00.

Вартість семінару:

  • за умови оплати до 15 лютого 500 грн;
  • за умови оплати до 20 лютого 600 грн;
  • за умови оплати до 25 лютого 700 грн.

Для оплати участі в семінарі зв'яжіться з організатором.

Номер телефону +38 095 398 75 00. 

На правах реклами

6 лютого 2018, вт, 23:53     0 840

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити