Головна Події Вистави Вистава "Троє" від театру "Увімкніть світло"
Вистава "Троє" від театру "Увімкніть світло"
Вистава "Троє" від театру "Увімкніть світло"
Дата:
23 червня 2017
Час:
19:00 - 21:00
Місце:
Ужгород, ILKO Gallery, вул. Кошицька, 28
Ціна:
120 грн

23 червня о 19:00 в арт-центрі Галерея Ілько пройде показ вистави "Троє" від експериментального молодіжного театру "Увімкніть світло".

– Наша команда створена для того, щоб використовуючи дані нам Богом таланти приносити світло в темряву цього світу. Ми хочемо, щоб навіть в найтемніших провулках людської душі спалахнуло світло надії, радості, любові і миру. А що може бути краще теплим літнім вечором, ніж відмінна італійська комедія у виконанні трьох молодих, красивих і чарівних артистів в одному з кращих залів нашого міста, – кажуть у студії.

Театральна студія "Увімкніть світло" заснована в січні 2010 року в Ужгороді. Сьогодні вона складається з 14 молодих людей і за час свого існування налічує 8 вистав і безліч різноманітних сценок. Це спектаклі про чистоту взаємин між хлопцями і дівчатами, про лицемірство, про мрію і Боже покликання для життя, любов, гріх і багато інших актуальних тем.

За півтора року існування "Увімкніть світло" показали близько 20 вистав в Ужгороді та інших містах України (Львів, Мукачево, Рівне, Одеса, Харків).

13 червня 2017, вт, 21:28     0 831

Коментарі:Залишаючи коментар, будь ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цієї публікації.
Відправити